جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۸

اخبار مجتمع

همکاری استاد رزّاقی و تدریس مینیاتور و نگارگری توان یابان ۲۵-۰۲-۹۷-----(۴)

همکاری استاد رزّاقی و تدریس مینیاتور و نگارگری توان یابان ۲۵-۰۲-۹۷-----(۴)

همکاری استاد رزّاقی و تدریس مینیاتور و نگارگری

نیکوکاران چنان که از نام ایشان بر می آید کسانی هستند که کارهای شان را بر مبنای نیکی بر می افرازند. ایشان هم واره در راستای جذب نگاهِ ناز و محبوب خدا کوشایند و بارهای بد از دوش به وسیله یِ نیکی های شان زمین می نهند و از حضرت یار کار خوب هدیه می گیرند و با دیگران آن را سهیم می شوند.

این عزیزان تنها با ثروت شان یار مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان نیستند و بلکه با دانش و توان و تخصّص و هنرهاشان یار توان یابانِ مجتمع می شوند.

استاد گران قدر، شاگرد و دوست محترم استاد فرش چیان جناب استاد رزّاقی عزیز در این مرکز بی ذرّه ای غرور و فخرنمایی به کارآموزان هنر نگارگری و مینیاتور می آموزند و ایشان را حینِ آموزش هنر پند می دهند. خدا یار عزیزانِ مانند و عزّت و سلامت شان پایدار! 

بعد قبل
اسلاید ۱ |

 

اسلاید ۲ |

اسلاید ۳ |

اسلاید ۴ |

اسلاید ۵ |

بعد قبل

دیدار صمیمانه معلمین و دانش آموزان باخرز تایباد با توان یابان ۳۰-۰۱-۹۷-----(۷)

دیدار صمیمانه معلمین و دانش آموزان باخرز تایباد با توان یابان ۳۰-۰۱-۹۷-----(۷)

یکی از اتفاقات تکراری اما کارآ و مفید در مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان بازدیدهایی است که توسّط نیکوکاران به صورت فردی و مجتمع ها و مدارس و کارخانجات و شرکت ها و مؤسسات و ادارات … صورت می گیرد.

دانش آموزان عزیز باخرز هم راه با مسئولین مهربان و صمیمی آن ها از مجتمع توان یابان بازدید به عمل آورده و نمایش توان مندی هایِ آن ها باعث شگفتی بازدیدکنندگان گردیده است.

آن چه در این شرایط اتفاق می افتد همانا تحوّلات بزرگی است که در بازدیدکنندگان رخ می دهد و آن ها را به انسانی نو تبدیل می نماید.

مجتمع به همین وسیله مقدم عزیزان بازدیدکننده ی باخرزی را گرامی داشته و به یکایک ایشان و مسئولین مهربانشان خوش آمد عرض می نماید.

بعد قبل
اسلاید ۱ |

اسلاید ۲ |

اسلاید ۳ |

اسلاید ۴ |

اسلاید ۵ |

اسلاید ۶ |

اسلاید ۷ |

بعد قبل

همکاری استاد محمد صادقی با مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان ۹۶/۰۸/۰۹

همکاری استاد محمد صادقی با مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان ۹۶/۰۸/۰۹

عصر روز سه شنبه ۹ آبان ماه سال جاری(۱۳۹۶)، استاد بزرگ سینما و تئاتر کشور وَ مردِ نیکوکاری که آشنای دیدار و احساس پاک ایرانیان سراسر جهان هستند در کمال تواضع و مهربانی افتخار داده و در محلّ مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان که قریب به ۲۰ سال، مَهدِ توان بخشی، شادیزایی، غمزدایی وَ انواع آموزش ها برای آنان که مشکل جسمی حرکتی دارند بوده است حضور یافته و ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با این مجموعه یِ گرانبها درخواست مدیر عامل و قائم مقام ایشان را مبنی بر تشریف فرمایی مداوم جناب استاد صادقی جهت یاری رسانی به این عزیزان توان یاب مجتمع وَ هم شهریان از طریق آموزش هایِ نویسندگی، بازیگری و … در کمال تواضع که خاصّ ایشان است پذیرفتند و باعث افتخار مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان در جهت ارتقاء سطح آموزشی هنر سینما و تئاتر خواهد بود که به عنوان میزبان، پذیرای هم شهریان جهت شرکت در کلاس های ایشان انجام وظیفه نماید.

مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان نویدِ تحوّلی بزرگ در هنر تئاتر و سینما وَ همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی شناخته شدن توان مندی های معولان جسمی حرکتی (توان یابان) در این زمینه را به هم شهریان و توان یابان شهر داده و در نهایت توان در راستای انجام شدن این مهم خواهد کوشید.

یک بار دیگر از جناب دکتر محمد صادقی که چون باران، زلال و بی هیاهو بر فضای مجتمع باریده و جزو یاران توان یابان گشتند به نمایندگی از کارآموزان و همکاران این مرکز سپاسگزاریم و دعای خیر بدرقه یِ لحظات خود و خانواده شان می نماییم. مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان