سه شنبه , ۱۶ مهر ۱۳۹۸

مرکز پیام توان یابان

 

خدمتگزاران مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان اگر چه از انفاقها و مساعدتهاي خداپسندانة خيرين و نيكوكاران بزرگوار در جهت تقويت و توسعه كيفي خدمات قابل ارائه به عزيزان توان ياب استقبال نموده و آنها را ارج مي نهند،

ليكن بنا به تجربه بنظر مي رسد بهترين روش عزت آفريني براي همدلي و همراهي و مساعدت با توان يابان در راستاي حفظ كرامت انساني آنان، مشاركت در ايجاد زمينه اشتغال و فعاليت مستمر اين عزيزان مي باشد.

به همين منظور این مجتمع در راستاي حمايت از امر اشتغال توان يابان اقدام به ایجاد و راه اندازی مرکز پيام توان یابان نموده است .

 

مرکز پیام توان یابان به لطف الهی و استعانت از حضرت صاحب الزمان (عج الله تعالی فرجه)، در راستای رسیدن به هدف خودکفایی و اشتغال کارآموزان مجتمع توان یابان ، از مرداد ماه ۱۳۹۵ فعالیت خود را با کادری آموزش دیده و مجرب که از فن بیان بالا و انگیزه ی فوق العاده ای برخوردار بودند، آغاز نمود.

لازم به ذکر است پیش از شروع فعالیت ، واجدین شرایط کار در مرکز پیام در دوره های مختلف آموزشی ICDL و تایپ سریع و بازاریابی و فن بیان و … شرکت نموده و مورد آزمونهای مختلف گزینشی قرار گرفتند.

اولین فعالیت مرکز پیام توان یابان در ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ در حوزه فروش اینترنت با تعداد ۷ کارشناس در طبقه اول ساختمان مرکزی مجتمع توان یابان آغاز شد پس از دو ماه در طبقه دوم مجتمع مستقر گردید .

با توجه به لزوم زمینه سازی تبلیغات موثر و اطلاع رسانی عمومی در خصوص فعالسازی مرکز پیام ، مسئولین شرایط لازم برای حضور در نمایشگاههای مختلف را فراهم نموده و اولین حضور پرسنل مرکز پیام در نمایشگاه بین المللی صنعت و معدن در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۵ رقم خورد و پس از آن حضور در نمایشگاههای اتوماسیون صنعتی ، پژوهش، مبلمان و دکوراسیون ، لیزینگ و لوازم خانگی و … به صورت جدی انجام شد و گام موثری در ارتباط با آشنایی عموم مردم و مشاغل مختلف با فعالیتهای مجتمع توان یابان و مرکز پیام و فروش حضوری برداشته شد .

از تاریخ اول آذر ۱۳۹۵ درپی قرارداد مرکز پیام با شرکت نوین به طور رسمی بخش فروش اینترنت صبانت نیز فعال شد .

پس از آن با توجه به توانایی پرسنل در پرزنت تلفنی ، در تاریخ ۲۶ دی ماه فعالیت مرکز پیام توان یابان در خصوص فروش پوششهای بیمه ای به طرفیت بیمه آغاز شد .

فروش محصولات آرایشی و بهداشتی ۵۰۴۰ یکی از فعالیتهای مرکز پیام که به صورت جدی از تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۶ در مرکز پیام توان یابان شروع شد و همچنان یکی از بخشهای فعال با ۹ کارشناس در مرکز و تعداد زیادی کارشناس در منازل فعال است.

لازم به ذکر است که شرکت مرکز پیام توان یابان مجهز به خط E1 به شماره ۳۱۴۴۸ بوده و تا کنون با بیش از ۵۰۰۰۰ شماره تلفن ثابت در مشهد و شهرستانها ارتباط تلفنی برقرار و توضیحات لازم در خصوص هر یک از فعالیتهای ارائه گردیده است.

 

*** جهت ارتقاء بخش مرکز پیام و اشتغالزایی هرچه بیشترتوان یابان دعوت به همکاری می نماییم  ***