جزئیات رویداد

داستان کسانی که مرز ها را شکستند: توان یابان دارای توان‌های ویژه ای هستند که به دلیل عدم درک جامعه، پذیرش و احساس مسئولیت نسبت به ایشان در درون آن‌ها نهفته می ماند. مجتمع آموزشی نیکوکاری توان‌یابان پس از 22سال کوشش در زمینه بازیابی این استعدادهای نهفته، نخستین گردهمایی ارائه تجربیات ویژه ی این عزیزان را تحت عنوان " توان" در نهم اسفند ماه سال 1379در تالار بزرگ شهر مشهد و با حضور مسئولین شهری ارائه نمود. هشت شخصیت از توان‌یابان نخبه، با آمادگی باورنکردنی سخنرانی‌های خود را ایراد کردند و از تجربیات دوران زندگی خود حاضران را بهره دادند.

با حضور هنرمندان گرامی؛ جناب آقای اصغر همت و سرکار خانم افسانه بایگان و حضور رئیس شورای شهر مشهد، جناب آقای حیدری و دیگر اعضای شورای شهر مشهد و خیرین و یاوران بزگوار. با تشکر از تیم اجرایی مجتمع توان‌یابان و عزیزانی که ما را در برگزاری این سمینار یاری نمودند. شهرداری کل – روزنامه توانشهر و شهر آرا - آژانس ادیبیان - سایت ایونت برای فروش بلیط ها – تیم روکاد – کت و شلواری اطمینان- نوین زعفران- چای شاهسوند- شرکت عالیس – گروه سکیورتی و هلدینگ علوی- رستوران میچگا- گروه موسیقی سنتی بیدل- جناب آقای مهندس مستشاری و ...

ماموریت رویداد

نمایش توانمندی ناپیدای کسانی که به هر دلیل و میزانی از داشتن جسمی سالم محروم شدند.

هدف رویداد

هدف از برگزاری سمینار : -1ارائه توانمندی معلولین جسمی حرکتی توان‌یابان -2تغیر نگرش جامعه به توان‌یابان -3جذب مشارکت -4قبول مسئولیت اجتماعی (کار داوطلبانه )

۳۰ شهریور
نخستین رویداد انتقال تجربه توان‌یابان به سبک TED
  • سازمان دهی شده توسط: مجتمع آموزشی نیکوکاری توان‌یابان
  • محل: تالار شهر مشهد
  • تلفن: 05138648950-4
  • ایمیل: TavanYaban@Gmail.Com